Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2013, 09:54   #70
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał kset Zobacz post

(...) oraz specjalne podziękowanie dla Taryf i Zombiany za pomoc z obrazkami
No problemo, maestro

Z tego miejsca chciałabym serdecznie podziękować wszystkim za wspólną grę, oraz raz jeszcze wyrazić wielką radość z możliwości odkurzenia postaci Podłej. Już prawie zapomniałam ile frajdy dawało granie tą cholerą, dobrze było to sobie przypomnieć, szczególnie że w sesjach na żywo mam bana na granie łowcami (i nekromantami), nie wiem dlaczego

Niestety mimo najszczerszych chęci nie mogłam dorzucić ostatniego posta, na dobrą sprawę dzisiaj dopiero mam możliwość legalnego pokiszenia dupska przed kompem więcej niż pięć minut co parę dni, że o dłuższej wizycie w internetach nie wspomnę. Taki stan rzeczy potrwa jeszcze dobrych parę miesięcy, dlatego też z żalem muszę zrezygnować z kontynuacji.
Na razie Vilis pakuje grabki i wyjeżdża z wioski.
Pozostaje mi życzyć Wam powodzenia w dalszej zabawie i oby do następnej wspólnej gry

Pozdrawiam

Zombi
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline