Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2013, 21:26   #170
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
kasę i broń przydałoby się podzielić, ale prócz wzmianki o kuszy to nie za bardzo wiem jaką jeszcze mieli dobrą broń. o prawdzie nie przeglądałem ponownie posta z walką, ale lista "zakupów: by się przydała dla ułatwienia

Jesli ktoś nie będzie chciał jakiejś broni dla siebie, to i tak ją zabierzemy aby sprzedać w mieście i podzielić się zyskiem ( wreszcie jakiś ) . dziś mój ostatni dzień przed wyjazdem, ale nie mam siły klecić posta a maniany też nie chce odwalać. Na pewno wezmę trochę prochu, może go później pies wytropi i jak się da znajdzie końskie odchody po tym drugim wozie, o ile jakieś akutat będą, po tym znalazłby konia z zaprzęgu. pogadałbym tez z kupcem o tym co na północy i czy eskorty do miasta by nie zechciał, tanio, bo i tak wrcamy jutro - właściwie to byłby główny powód zagajenia, a co się Klaus dowie to jego tyle że nie ma juz jak rozmowy przeprowadzać, wracam gdzieś we wtorek, ale jakby się linijka czy dwie gadki wspólnej od MG znalazły to bym sie cieszył a jak nie to trudno, nadrobię jak wróce
pozdrawiam
 
Eliasz jest offline