Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2013, 11:19   #2058
MikeMike
 
MikeMike's Avatar
 
Reputacja: 1 MikeMike ma wspaniałą reputacjęMikeMike ma wspaniałą reputacjęMikeMike ma wspaniałą reputacjęMikeMike ma wspaniałą reputacjęMikeMike ma wspaniałą reputacjęMikeMike ma wspaniałą reputacjęMikeMike ma wspaniałą reputacjęMikeMike ma wspaniałą reputacjęMikeMike ma wspaniałą reputacjęMikeMike ma wspaniałą reputacjęMikeMike ma wspaniałą reputację
Cześć
Mam na imię Michał, 21 lat i pochodzę z Białegostoku(hmm... okolic Białegostoku).

W RPG grałem trochę jako gracz, dużo jako MG, i tak przez 7 lat dopóki los nie rzucił mnie na drugi koniec świata - dwa lata temu wyjechałem studiować za granicę. Początkowo planowałem odciąć się od gier fabularnych, skoncentrować na nowym życiu i tylko co jakiś czas wspominać piękne chwile z przyjaciółmi przy RPG-owym stole... Jednak, jak to z wieloletnimi graczami bywa, uświadomiłem sobie że RPG jest dla mnie zbyt ważne żeby je odstawić i zająć się czymś innym. Biorąc pod uwagę brak graczy w miejscu w którym mieszkam, PBF wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Po długim namyśle uznałem, że forum lastinn jest najlepszym miejscem, żeby rozpocząć swoją "przygodę" z tego typu rozrywką.

Dobra, starczy już zanudzania. Grałem już w większość systemów dostępnych na polskim rynku, więc zamiast ich wypisywać wspomnę raczej te, których chciałbym spróbować na forum: L5K, Cyberpunk i Monastyr. Oczywiście zagram we wszystko co zostanie mi podstawione pod nos, ale jeśli ktoś zamierza prowadzić wyżej wymienione systemy, na pewno znajdzie we mnie wiernego gracza. Tyle, dziękuję i pozdrawiam
 
MikeMike jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem