Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2013, 15:03   #23
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Stewart był wyraźnie nie przejęty pokazem mocy Blacka. Patrzący mogli sobie wyobrazić uniesioną brew na jego twarzy.

- Raczej imponujące. Zwłaszcza że jak mówisz, ta moc nie pochodzi od oryginalnego Zarathosa. - Czarny dym zaczął krążyć dookoła twarzy maga, wyraźnie sygnalizując jego gniew. Jego sylwetka wydawała się być większa niż wcześniej, tak samo jak jego głos. - Mylisz sprawiedliwość z zemstą. Osądzisz tych ludzi, mimo że nie znasz faktów. Skażesz na śmierć, bez żadnych dowodów oprócz tego że stoją przed tobą. - jego sylwetka zmalała, a głos wrócił do normy - A ja nie byłbym w niczym lepszym od ciebie, jeśli postanowiłbym cię zmusić do zmienienia twojego postępowania.

Mężczyzna potarł spokojnie tył głowy.
- Hmm... wygląda na to że dałem się ponieść emocją, i moje stare ja wyszło na wierzch. - dym uformował przepraszająco uśmiechniętą buźkę - I za to przepraszam.

Zaczął spacerować po pomieszczeniu.

- A zatem, wierzę że to wszystko co mieliśmy do omówienia. Ponieważ nie chcę przeszkadzać w czynieniu prawego osądu - rzucił sarkastycznie - z transportem poradzę sobie sam. - przed nim pojawił się owalny portal - Czekam na was na miejscu. - rzucił jeszcze, przechodząc przez portal który zamknął się za nim.

A mag stał na jednym z dachów slumsów Chicago. Obserwował spokojnie okolicę.

- To budzi wspomnienia. - wyszeptał, patrząc, i czekając na zamieszki bądź przybycie swoich towarzyszy. A raczej, współpracowników.
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline