Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2013, 00:05   #3
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Osobiście jestem w kompletnym szoku widząc wyniki sondy Ludzie są naprawdę zaskakująco zmienni. Najpierw tylko Dark Wood i HSotD miało coś do powiedzenia. Potem nagle dogoniło ich NE, ale Naruto? Do tego nie dość, że dogoniło czołówkę w poprzedniej sondzie w ostatniej chwili to jeszcze je przegoniło o wyraźne 2 głosy. Dlatego chciałem między innymi założyć drugą by dokładniej przesiać głosowanie. Osobiście przewidywałem kolejną wyrównaną walkę. Mam nadzieję, że ludzie nie głosowali na Naruto dla żartu, czy na złość by jakaś inna sesja nie ruszyła Cóż ja jak pisałem chętnie poprowadzę wszystko i tak czy siak cieszę się, że sesje cieszą się takim zainteresowaniem.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline