Wątek: Poczekalnia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2013, 16:32   #3
Miow
 
Miow's Avatar
 
Reputacja: 1 Miow nie jest za bardzo znany
Próbka twórczości (o ile tak to można nazwać) jest. Skromna, bo skromna ale jest. Bloga literackiego nie prowadzę, pisarzem nie jestem, więc żadnych materiałów do których mógłbym odesłać nie mam.
W rpgi gram od dobrych nastu lat. Głównie prowadzę, klimaty różne, różniste od dedeków po psychodelę, od świata mroku po jakieś autorskie wypociny. Oględnie mówiąc mam szerokie spectrum. Pbfu nigdy nie prowadziłem i to będzie mój debiut. Ten scenariusz jednak nadaje się na tego typu eksperyment jak żaden inny.
Sesja będzie w klimacie psychodelicznego horroru, z jakimś tam elementem survivalu i próbą moralitetu. Jak to wyjdzie, sam nie wiem. Wiele czynników na to wpływa zarówno w grze na żywo, jak i pewnie w forumowej odmianie rpg.
Co do zapewnień to nie mają one żadnej racji bytu. Raz, że to internety i tutaj słowo jest mniej warte niż splunięcie, dwa sam nie wiem, czy zostanę i na jak długo. W końcu nie wiem, czy ten sposób gry mi się w ogóle spodoba. Nie jest więc powiedziane, że nie cisnę tym w kąt po trzech kolejkach.
Takie słowa zapewne nie przysporzą ochotników do gry, ale stawiam sprawę na tyle uczciwie, na ile jest to możliwe.

Proponuję krótka zabawę w klimacie grozy rodem z Kultu, Noctum, czy innych Dresden Files. Jeżeli lubi się psychodelę, mroczną scenografię, krwawe wydarzenia i ogólnie ciężki klimat, gdzie człowiek/BG wystawiony jest do zmierzenia się z kosmicznym horrorem, którego nie da się ogarnąć zmysłami - to na pewno odnajdzie się w tej sesji.
Jeżeli znajdą się fanatycy takich klimatów to dobrze. Spróbujemy razem stworzyć ciekawą sesję. Jeżeli nie to trudno - pogrzebię pomysł w jaskini mojej wyobraźni i postawię krzyżyk na projekcie.
Tyle słowem wyjaśnienia.
 
Miow jest offline