Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2013, 22:00   #64
VIX
 
Reputacja: 1 VIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumny
Panowie. Biorąc pod uwagę fakt że są trzy posty obecnie, za które bardzo dziękuję, w tej kolejce oraz to że nie ma do poniedziałku aż czterech graczy, ja również wstrzymam się ze swoim postem. Miał być dziś w nocy, ale skoro trza poczekać to się poczeka. Czas wakacyjny ciężki jest dla każdego Jednak od początku przyszłego miesiąca ruszamy pełną parą, no, właściwie to za siebie się wypowiem jedynie - ja, ruszam pełną krasnoludzką parą.

Tym razem nie będzie zabawy w żółte kartki, bo okres mamy naszpikowany wyjazdami i takimi tam utrudnieniami Ja jednak wracam do gry od środy i po tym czasie nie ma przeproś jeśli ktoś nie zgłaszał nieobecności Będą kary i nagrody hehe.

Tak też: Stalowy, Vanadu, Kset, Spaiker... czekamy do poniedziałku na wasze posty. Dejmien, AJT, Wysłannik - też się nie krępujcie i wrzucajcie posty. Proszę o pośpiech bo tym sposobem karzemy czekać Nefariusowi, Gob1inowi i Coenowi... a nie chcemy by musieli czekać zbyt długo.

Pozdrawiam.
 
VIX jest offline