Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2007, 13:50   #18
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Słyszałem o silnych i rozległych systemach obronnych w Nowym Jorku. Nasze wojska nadchodzą od strony "Brooklynu". Najpierw trzeba będzie wysadzić mosty. Nie mamy tutaj tylu statków, by szybko przetransportować ponad dwieście tysięcy żołnierzy. Mam przy sobie kilka ładunków. Potem będziemy musieli dostać się do ratusza. Tam powinne być kontrolki systemów obronnych. Mam nadzieję, że ktoś tutaj ma władzę nad Speed Starami. Jeżeli jeszcze nie dostali się do ratusza, prędzej czy później dostaną się tam. Pamiętajcie, za nic nie wchodźcie do kanałów, wpuściliśmy tam ciężkie gazy. Jeden most prawdopodobnie uda mi się wysadzić w przeciagu piętnastu minut z krążownika, zaraz wydam rozkaz.
 
Yaneks jest offline