Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2013, 09:14   #4
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Głosowanie zbliża się do mety. Jak na razie Naruto jest dość mocno do przodu, nawet nie licząc mojego głosu za zwycięstwo w poprzednim głosowaniu. Cieszę się bardzo, że głosowania się pokryły bo przynajmniej widać, że faktycznie zależy osobom głosującym, a nie wpadli tylko na chwilę oddać głos Tak czy siak na Naruto jest chętnych już 6 osób, a ja wezmę do sesji max 5 graczy, także z pewnością będzie jeszcze selekcja graczy w rekrutacji. Bardzo jestem ciekaw waszych pomysłów na postaci. Od razu dodam też, że jeśli chodzi o wybór mocy do tej sesji to najpierw będziecie mi je pokrótce opisywać w swoich KP a potem na podstawie podręcznika z linku, przewag i skilli dopasuje ją tak by pasowała mechanicznie. Będzie to moim zdaniem dużo wygodniejsze niż gdybyście mieli dochodzić z podręcznika o co chodzi w danej zasadzie i kombinować jak zrobić własną moc. Savage pozwala na ogromną swobodę i wszystko da się dopasować do własnych potrzeb Szczegóły i tak będą w rekrutacji. Oczywiście o ile nagle znów któraś z pozostałych sesji nie wystrzeli do przodu jak to było poprzednio
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline