Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2007, 15:14   #26
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Co prawda nie chciałem angażowac sie od razu, ponownie w sesjach, ale widząc taką okazję przecież żaden prawdziwy potomek sarmatów nie może jej przepuścić. 8)

Jesli tylko rekrutacja jest jeszcze aktualna to zgłaszam swoją skromną osobę. Postac postaram sie przesłać ciągu najbliższych 24h.

Osobiscie uwielbiam ten system, tak jak cała historię, a wiek XVI i XVII jest moim konikiem. Szkoda co prawda, iż akcja nie bedzie rozgrywać się za Batorego i Zamoyskiego, ale i tak cudownie, iż znalazł się mistrz do poprowadzenia Dzikich Pól.

PS. Pewna piekna dziewczyna na tym forum napisała, iż z przyjemnością poczytałaby moje posty w Dzikich Polach, w takim razie mam nadzieję, iż teraz bedzie miała okazje.

Pozdrawiam
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline