Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2013, 08:33   #8
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Karta powinna być dzisiaj, tylko wpierw pytań garść (a właściwie dwa, ale garść brzmi bardziej kozacko):
- nie podałeś żadnego amila, podaj Pan jeśli łaska;
- może być karta w google docu udostępniona na Twój mail?
- to już pytanie czysto techniczne, bo wstęp mnie nakręcił do tego stopnia że i tak chcę zagrać, ale planujesz raczej dłuuuuga sesja mortalowa, czy bycie śmiertelnikiem to swoisty prolog do faktycznej sesji?
- z racji, że drogi trójki graczy mogą okazać się różne (tzn. po przebudzeniu itd., na tyle, na ile znam realia z Bloodlines wampiry średnio kochają się z wilkołakami i vice versa) sesja będzie szła bardziej na zasadzie solówek?
- co ja jeszcze miałem... Ah, nie przeszkadza Ci że postać będzie właściwie "mną" osadzonym w innym miejscu na ziemi i z lekko zmienioną historią odnośnie miejsca urodzenia i zamieszkania (to celowo, wolę żebyście nie przesyłali mi potem martwych kotów pocztą ;d)?

No, i zrobiła się jednak garść pytań.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline