Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2005, 13:13   #4
Nassair
 
Nassair's Avatar
 
Reputacja: 1 Nassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwu
Ekh... Witam, Witam

Korzystając z okazji iż Audytorium dziś, jak nigdy, jest tak licznie zgromadzone. Pozwolę sobie na włączenie do dyskusji na temat „Najlepszej sesji” prowadzonej w obrębie Naszej Katedry, a będącej do wglądu dla każdego Audytora i Audytorki „Ostatniego Inn’a”, następujących sesji: [sesja] Wampir Maskarada, oraz Paliston Palace [Sesja ZC]. Mam nadzieje, że sesje te osiągną jak największy sukces i wysławią imiona wszystkich Audytorów i Audytorek sesje te tworzących. Mam również nadzieje ze dzięki sukcesom tych sesji, imię skromnego Audytora, w mojej osobie przedstawionego, również nie przejdzie bez echa i docenione zostanie dostrzeżenie geniuszu tych właśnie projektów. Szczerze też wierze, że dzięki sukcesom zdołamy opracować nowy budżet i projekty te dostaną nowe dotacje na dalszy rozkwit.

Serdecznie dziękuje i pozdrawiam.

Nassair.
 
__________________
And then... something happened. I let go.
Lost in oblivion -- dark and silent, and complete.
I found freedom.
Losing all hope was freedom.
Nassair jest offline