Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2013, 13:42   #5
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
No ja w sumie chciałem żeby Boreiro się zadeklarował, ale widocznie muszę zrobić posta warunkowego, albo coś podobnego, bo go wywiało

Wracając do naszej sesji, to EKO używa pocisków z dobrego tworzywa przewodzącego, a dodatkowo same pociski mogą być odpowiednio wcześniej spolaryzowane (to specjalny typ amunicji, którzy zwiększa możliwości broni). Całość przypomina mechanizm railguna. Niektóre bronie EKO mają dwie lufy i dwie komory, przez co mogą prowadzić ogień konwencjonalny jak i z modułem EKO. Bolączką podręcznego EKO jest duży apetyt na energię, przez co ogniwa które zasilają moduł potrafią się zużyć szybciej niż amunicja. Nowoczesne moduły EKO mają jeszcze dodatkową zaletę - dzięki odpowiedniej regulacji, mogą przystosować broń do różnej grawitacji.

W ME wykorzystywało się efekt masy by zmniejszyć odrzut przy takiej akceleracji, a w akceleratorach wykorzystywano pierwiastek zero
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline