Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2013, 20:54   #385
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Gentlemen,

wydaje mi się, że popełniłem błąd, skupiając się na Imperiałach a mnie na chaosytach, że niby zostawiając im wolną rękę. W pełni z tego skorzystali, mając minimalny dostęp do MG, a z MG mogliby o wiele więcej, o wiele regularniej, mimo obowiązków.

Nie wszyscy Imperialni (tak naprawdę gdzieś połowa, czy też 3) opóźnia, ale choć i ja opóźniałem w swoim czasie znacząco, dla działania sesji i pozostałych graczy nie może być to upoważnienie do czegokolwiek.

Czekam trzy dni na spowiedzi tych, którzy czują się winni, po czym odpisuję wygodnie oddzielonym czasoprzestrzenią złym, i tym dobrym, do których nie ma zarzutów, odrzucając z sesji wydzielony element.

Ta wiadomość zostanie powtórzona drogą indywidualną.

Inkwizycja zakończyła oświadczenie.
 
-2- jest offline