Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2013, 10:47   #999
arm1tage
 
arm1tage's Avatar
 
Reputacja: 1 arm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumny
Zaczyna się z tego klarować jakiś obraz, większość osób widziałaby jednak nowe otwarcie. A wyobrażałem sobie to dokładnie tak jak napisała Asenat - początek z grubej rury.

Trzeba zebrać informacje, kto z nas ma zamiar wtedy zacząć grę w kontynuacji a kto nie. Będę szczery - drużyna ma teraz na głowie tyle wrogich kiziorów (dzięki panującej w ekipie atmosferze zgody i pokoju, drugie tyle co działo się na postach forum, to działo się na przesyłanych mi PW od niektórych graczy z takimi działaniami że teraz zrobiło się naprawdę krwiście i gorąco)...że według prawdopodobieństwa postacie osób które dają sobie spokój powinny zostać przez tych kiziorów "dopadnięte", a grające dalej cudem ujść z życiem. I tak bym widział nowy start, trochę brutalny ale naprawdę tropem ekipy puszczono doświadczonych wrogów. Zrozumiem doskonale osoby które będą chciały odpuścić nową sesję, ale też mam nadzieję że zrozumieją one taki wybór akcji (nie potraktują tego jako nerw za opuszczenie sesji ale logiczną konsekwencję tego co się działo).

Ale oczywiście liczę na to, że spotkamy się w nowej odsłonie w takim samym składzie, bo zawsze ze wszystkich byłem bardzo zadowolony i mogę Was polecać każdemu MG.

No to co, szybki quiz.

Kto jest gotów zagrać w nowym rozdaniu, a kto nagrał się już wystarczająco. Proszę o wpisy.
 
__________________
MG: "Widzisz swoją rodzinną wioskę potwornie zniszczoną, chaty spalone, swoich
znajomych, przyjaciół z dzieciństwa leżących we własnej krwi na uliczkach."
Gracz: "Przeszukuję. "
arm1tage jest offline