Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2013, 08:57   #11
Araven
 
Araven's Avatar
 
Reputacja: 1 Araven nie jest za bardzo znanyAraven nie jest za bardzo znanyAraven nie jest za bardzo znanyAraven nie jest za bardzo znany
Z tym nowym settingiem to coś namieszałem, nie jest on o Wikingach tylko okładka nawiązuje do ich mitologii (Ragnarok i wąż Jormungandr) i to mnie zmyliło (nie czytałem opisu settingu). Owszem widziałem też taki o Wikingach ale jest w trakcie tworzenia i robią go fani, nie jest skończony. Myślę, że powstanie i O Wikingach profesjonalny setting na Fate, bo to popularny temat obecnie.
Ślędzę ich stronę i wiele innych o Fate, dam znać jak na coś trafię.
Fudge znam mam też wersję polską jaką fani Fudge robili. Ja nie stosuję ślepo Fate Core. Znam kilka innych systemó opartych na Fate, Strands of Fate tam zachowano Cechy postaci jest ich 9 jak w Yggdrasillu i jest ciekawy tor presji oraz ciekawe sztuczki i zdolności i moce podzielone na różne kategorie w zależności od potęgi, czy Legends of Anglerre.

Obecnie dopracowuję konwersję Conana na Fate, pewne zmiany w liczbie umiejętności i ich działaniu robię oraz dopracowuję magię i jej zasady na Fate. Ta konwersja będzie mogła być użyta do dowolnego systemu fantasy. Na jej obecnej wersji gram w nią w Kryształy Czasu i Conana właśnie.

Czekam na jakiś setting Fantasy do Fate, bo settingi podobnie jak w SW dużo zmieniają w zależności od konwencji.
W Yggdrasill zagram jak Mruf poprowadzi i zobaczę, ale czytałem, że robienie jednej postaci to minimum 50 minut, to tak prosto chyba nie jest. Czytałem o mechanice i raporty z sesji. Zagram to wyrobię sobie własne zdanie.
 

Ostatnio edytowane przez Araven : 09-09-2013 o 10:33.
Araven jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem