Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2013, 10:18   #20
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Dobra więc, krótko i na temat. Do sesji biorę Ulliego, Highlandera i Kerma - gdzie największym problemem był dla mnie dosyłający w ostatniej chwili kartę Nemo.

Kilka słów wyjaśnień, o czajosie pisałem już wcześniej. Xilar gdyby problemem była tylko nieznajomość mechaniki, myślę że mógłbym na to przymknąć oko bo piszesz całkiem nieźle. Problem pojawił się dopiero w chwili, w której uznałem że nie bardzo ogarniasz setting, za jakiś czas może będę dorekrutowywał do swojej drugiej, niskopoziomowej sesji gdzie będziesz mieć na pewno większe szanse.

Na koniec zostawię sobie Nemo i Ulliego. Karty postaci na podobnym poziomie i nawet o podobnej specjalizacji, bo z jednej strony mam pół-drowkę przywoływaczkę, z drugiej krasnoludzkiego kapłana taumaturga. Co jednak zadecydowało ostatecznie? Jedna rzecz to złożoność mechaniki podesłanej przez Nemo (mimo że w porównaniu do większości jego postaci ta jest względnie zrównoważona) co w przypadku ogarniania sześciu osób na 10. poziomie i wyżej jest problematyczne, bo zwyczajnie zapominam o sytuacyjnych plusach i minusach. Główna kwestia jednak, to fakt że Ulli startował do mnie chyba trzykrotnie i uznałem, że zasługuje na szansę .
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline