Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2013, 04:32   #13
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Jeżeli będziecie grali na forum, to bardzo chętnie poczytam, a może nawet i zagrałbym z wami, gdyby było to w czasie mi sprzyjającym (jeżeli byłyby to autorskie przygody lub te których nie znam).

Jeżeli idzie o tworzenie postaci, to można też skorzystać z gotowych archetypów, które są w podręczniku, a i można też je ściągnąć, wydrukować TUTAJ.

Nieprędko znajdę czas na poprowadzenie tego systemu, więc chętnie mogę podzielić się materiałami. Mam kilka przygód, które jako tako przetłumaczyłem z francuskiego na angielski. Chyba wystarczająco zrozumiale na tyle, żeby poprowadzić. Jeden, jako prequel do Offerings... a pozostałe dwa niepowiązane z tamtymi scenariuszami.

Wracając do FATE to również Keltia RPG opiera się na tej samej mechanice co Yggdrasill. Jak się znudzą skandynawskie klimaty lub w razie wyprawy na wyspy do Celtów, to ten kompatybilny setting od C7 jak znalazł (będzie wkrótce po angielsku)

A co do fantasy na FATE, to oprócz wspomnianych w temacie Legends... niezłe recenzje ma Realms oraz historyczny Age of Arthur i niekonwencjonalny Ehdrigohr - high fantasy z elementami magii/survival horror/kultów/mitów ludów plemiennych z całego świata (a zwłaszcza wzorowane na folklorze Indian Lakota).
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 09-09-2013 o 04:58.
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem