Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2013, 21:59   #19
HUBAL_PATRIOT
 
HUBAL_PATRIOT's Avatar
 
Reputacja: 1 HUBAL_PATRIOT nie jest za bardzo znany
Lightbulb Dobry Kolezka

Witam wszystkich serdecznie! Jestem nowy na forum stad pierwsze pytanie początkującego : twoja sesja jest przez komunikator głosowy??

O świecie warhammera co nie co czytałem w zasadzie to prawie wszystko co jest po polsku (podręcznik i dodatki plus cala sage o Gotreku ) ostatnio poczytuje angielskie dodatki i uzupełnienia. Ps.- Księga spaczenia to majstersztyk

Ostatnio grałem parę ładnych lat temu jeszcze w szkole będzie z 6 lat

Zastanawiam się czy możliwe było by granie u ciebie czarodziejem z apetytem na czarna magie (chaos) lecz nie na bezmyślne mordowanie i mrocznych bogów, i żadne kulty.

Charakter postaci to neutralny pragmatyczny egoista który ponad wszystko marzy o zdobyciu prawdziwej mocy, gardzi kolegiami magii ze względu na hipokryzje oraz ograniczenia. Prawdopodobnie wywodzi się z jednego z nich , najpewniej kolegium cienia, (zamierzam wspomóc się jego czarami by w goracych chwilach ukryć swoja postać jaki i konszachty z czarna magia )

Jeśli droga do zakazanej wiedzy prowadzi przez pomoc ubogim, spiskując przeciw akolitom pana przemian rozwikłując ich zawila intrygę, lub paląc zarazę rozpętana przez obrzydliwa sektę nurgla podaży nia.

Jeśli trzeba poudawać wyznawce mrocznych potęg w celu zyskania wiedzy o czarnej magii, zdobyc ja a potem bezlitośnie zniszczyć sektę by zachować pozory postępowania "zdrowych" magistrów zrobi to..

Jeśli jacyś niewinni staną mu na drodze i nie będzie innego wyjścia jak przejść przez nich... cóż trudno cel uświęca środki!

Zawsze grałem rycerzami paladynami itd.
Chciałbym tym razem poprowadzić mrocznego bohatera.

W perspektywie dalszych przygód chciałbym stworzyć demonicznego chowańca(możne posiadać umiejętność przebywania w sferze poza 1 sfera materialna(świat warhammera) której mały fragment mogę zamknąć w np. amulecie lub innym dowolnym przedmiocie(splatając magie) by jego obecność nie była... problematyczna ), i jeśli zdabede taka wiedzę korzystać z niektórych mniejszych rytuałów chaosu (księga spaczenia)
Jestem wstanie stworzyć ciekawa postać jak i jej biografie. To powyżej to tylko malutki zarys, podopinal bym wszystko na tip top fabularnie itd.

Świadomość drużyny o mojej postaci i jej umiejętnościach jest kwestia względna. Moze bede musial przed nimi dzialac skrycie??
Moze sami beda banda renegatow? Moze w toku przygod zakceptuja postac ktora walczy z ogniem za pomoca ognia niczym Ammon Jerro z Nwn 2???

(”Oczy tego starca błyszczą złoto-czerwoną poświatą, podobnie jak pokrywające jego czoło i twarz tatuaże. Dudniący głos łysego i steranego latami Ammona Jerro jest władczy i stanowczy, jakby przyzwyczajony do wydawania rozkazów kapitanom, generałom, królom... i demonom. Chociaż czasem na jego obliczu gości skrzywiony czy szyderczy uśmiech, twarz ta nigdy nie jest spokojna, a jego brwi są często ściągnięte w grymasie zamyślenia. Całe ciało Ammona promieniuje mocą; gdy jest zdenerwowany (co zdarza się dość często), powietrze wokół niego wypełnia zapach dymu i krwi.” Uważany za zaginionego, a przez niektórych za martwego, Ammon Jerro to tajemniczy mężczyzna. Nie można powiedzieć, by interesował się losem innych istot. Jest zimny i zależy mu tylko na pokonaniu Króla Cieni, niezależnie czy ma to większy wpływ na mieszkańców Faerunu, czy też nie.)a

Wszystka pieknie tylko pytanie brzmi czy troche cie to nie przeraza ?? (jak i wspolgraczy )

Moze jako doświadczona osoba możesz mnie skierować do innych ludzi/mg??

Czekam na odpowiedz!

Pozdrawiam!! Piotrek
 
HUBAL_PATRIOT jest offline