Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2007, 15:41   #1
Junior
 
Junior's Avatar
 
Reputacja: 1 Junior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputację
[Mag: Wstąpienie]

Mag: Wstąpienie!

Chciałbym poprowadzić sesję w tym czarującym systemie. Na co możecie się nastawiać? Olbrzymie możliwości, podróże umbralne, poznawanie społeczeństwa magów, wydarzenia ocierające się o patos i wielkie wyzwania. Na pewno olbrzymi mistycyzm, ale to jest wpisane we wzorzec systemu. Choć w tym względzie myślę że sesja będzie dotykała bardziej pierwiastka magowskiego niż ludzkiego. Sądzę że gra będzie również okazją do spotkań z innymi istotami Świata Mroku? Walka? Dynamizm? Nie koniecznie. Być może uda się wniknąć poza te powierzchowność.

Czego oczekuje? Zamiłowania do pisania długich tekstów. Wyobraźni i kreatywności. Chciałbym abyśmy wspólnie pisali tę przygodę. Chciałbym mieć poczucie bezpieczeństwa dając graczom swobodę. Oczekuje graczy którzy nie postrzegają sesji w kategoriach rywalizacji z MG. Chciałbym kooperacji, współdziałania, atmosfery zrozumienia. A nader wszystko przyda się inteligencja (demagog się we mnie odzywa. Tak naprawdę nie wiem co to inteligencja...).

Co teraz?
Zastanówcie się czy chcecie zagrać. Możecie stworzyć postać. Choć tu bardziej myślę o tworzeniu twórczego pomysłu na postać. Założenia? Zaczniemy grac w Europie. Postaci nie muszą się znać. Mogą pochodzić z różnych rejonów. Rozpoczynamy grę w styczniu 2006 roku. Proponuję grę raczej mało doświadczonymi magami. Jeśli ktoś wybierze postać jeszcze (?) nie przebudzoną, to fajnie. Tradycje? Do wyboru i koloru. Najwyżej będę sugerował małą korektę. Masz pomysł na coś dziwnego? Śmiało próbuj. Na tę chwilę liczą się pomysły oryginalne, ciekawe i głębokie. A co z tego wyniknie obaczymy. Sugeruje kontakt via PW.

Pozdrowienia śle

Mariusz
 
Junior jest offline