Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2013, 11:21   #23
EngelbartKappa
 
EngelbartKappa's Avatar
 
Reputacja: 1 EngelbartKappa jest jak klejnot wśród skałEngelbartKappa jest jak klejnot wśród skałEngelbartKappa jest jak klejnot wśród skałEngelbartKappa jest jak klejnot wśród skałEngelbartKappa jest jak klejnot wśród skałEngelbartKappa jest jak klejnot wśród skałEngelbartKappa jest jak klejnot wśród skałEngelbartKappa jest jak klejnot wśród skałEngelbartKappa jest jak klejnot wśród skałEngelbartKappa jest jak klejnot wśród skałEngelbartKappa jest jak klejnot wśród skał
Ja was naprawdę serdecznie przepraszam, ale nie jestem w stanie podzielić się na pracę, kobietę i sesję.
Moja miłość w sobotę rano wraca do siebie. Obiecuję, że wam to wynagrodzę moi gracze. Bardzo proszę o jeszcze te parę dni cierpliwości.

Jest mi cholernie głupio, ale nie spodziewałem się, że tak mnie to zaabsrobuje. Tak, jestem pantoflarzem I nie jestem w stanie jej odmówić.

Edit: Naprawde cholernie przepraszam, za to wszystko, ale niestety, z moja kobieta mam okazje widywac sie na tyle rzadko, ze nie jestem w stanie się wymigać w żaden sposób, nawet chcąc coś napisać.
 
__________________
I became insane, with long intervals of horrible sanity.

Ostatnio edytowane przez EngelbartKappa : 12-09-2013 o 11:47.
EngelbartKappa jest offline