Wątek: Z mroku...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2007, 17:18   #28
Dakkon
 
Reputacja: 1 Dakkon ma wyłączoną reputację
Tiandra i Acorrid, bo tak na imie miał elf, weszli za drużyną do środka, Tiandra rozsiadła się na krześle przy stole niedaleko Sathi i Iskry, założyła noge na noge -Ehhh- westchnęła -Niewiele więcej wiem, tylko tyle, że jak dotąd wszystkie ofiary zostały zaatakowane w Niższej Dzielnicy, stworzeń które to zrobiły nikt niemoże zidentyfikowac, ja osobiście w życiu takich nie widziałam, podobne były do jaszczurek albo węży, miały szpony długości twoich sztyletow- wskazała palcem Ilaveyrona -ciała pokryte łuskami, zielonkawy kolor, dziwne oczy, wszystkie ataki udały im się jak do tej pory, widac, że mądżejsze są niż gobliny. Aha nie ifnormowałam o tym Harmonium, chyba nikt nie poinformował, ale co by to dało, oni pomagają i bronią tylko bogatych a wśród ofiar nie było nikogo aż tak bogatego. W każdym bądź razie pomożcie mi a będe wam dozgonnie wdzięczna i oczywiście 100 sztuk złota na głowe jeśli uda się wam ich powstrzymac. Ja będę prowadziła śledztwo w innych dzielnicach, sprawdze czy ktoś czegoś nie wiem, wy sprawdźcie Niższą Dzielnicę, może zostawili tam jakieś ślady.-
 
__________________
"Z zawodu jestem rzeźnikiem, ale bycie poszukiwaczem przygód niewiele się od tego różni. Poprostu mięso, które teraz siekam tasakiem, trochę mocniej wierzga"
Dakkon jest offline