Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2013, 11:50   #2066
Svantevith
 
Reputacja: 1 Svantevith ma wspaniałą reputacjęSvantevith ma wspaniałą reputacjęSvantevith ma wspaniałą reputacjęSvantevith ma wspaniałą reputacjęSvantevith ma wspaniałą reputacjęSvantevith ma wspaniałą reputacjęSvantevith ma wspaniałą reputacjęSvantevith ma wspaniałą reputacjęSvantevith ma wspaniałą reputacjęSvantevith ma wspaniałą reputacjęSvantevith ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich.
Jeśli są wśród Was użytkownicy nieistniejącego już niestety Narilvataru to pewnie będziecie kojarzyć mój nick. Dość intensywnie udzielałem się na tym forum w latach 2003-2006, czyli w czasie jego największego rozkwitu.
Nuda w pracy skłoniła mnie do rejestracji na Last Inn. Zainspirowało mnie do tego właśnie wspomnienie o Narilvatarze i chęć odnowienia swojego zainteresowania grami RPG. Kiedyś grywałem dużo w papierowe sesje. Najczęstszymi settingami były D&D, Świat Mroku, czasami Arkona czy Warhammer. Ale to było wieki temu. Ostatni raz grałem w cokolwiek chyba na pierwszym roku studiów, 7 lat temu. Niemniej, cały czas interesuje się fantastyką ogólnie pojętą, kiedyś tylko fantasy, dziś na poły z science fiction. Do jednej rzeczy pasja nie przeszła mi jednak na pewno. Do gier wideo. W te gram namiętnie, a elementem wspólnym z papierowymi erpegami jest fakt, że moim ulubionym gatunkiem są crpgi.
 
Svantevith jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem