Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2013, 17:20   #33
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Armielu, co ja słyszę? To będzie niepowetowana strata na LI. Cała nadzieja w tym, że jednak wrócisz.

Co do samej sesji... Przymierzałem się. Zacząłem nawet budować postać, lecz zniechęciło mnie kilka spraw.
- początkujący (na LI) MG nie może sobie pozwalać na kilkudniowe obsuwy w odpowiadaniu na pytania odnośnie sesji / postaci
- odrzuciłeś koncepcję mojej postaci inkwizytora z Kary; poniekąd rozumię, nie chciałeś mieć samych inkwizytorów w sesji, sądzę jednak, że moglibyśmy się dogadać przy odrobinie wysiłku z Twojej strony; był chętny do sesji, włożył już trochę serca w budowaną postać, może wystarczyło go nakłonić, żeby przerobił inkwizytora na księdza? może podsunąć inny pomysł? może jednak zastanowić się i sesja ruszyłaby z kilkoma inkwizytorami? Zabrakło zaangażowania.

Kiedyś poprowadzę Monastyr i złamię "klątwę".
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline