Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2007, 19:25   #5
Francois de Fou
 
Reputacja: 1 Francois de Fou ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Vengar
Dodajmy do tego, że środowisko ''metali'' jest bardziej otwarte od ''hiphopowców''(do Ciebie - hiphopowcu - jeżeli czytasz to i czujesz się urażony - trudno. Tu podaję stereotypowy przykład hiphopa-zioma, palącego zielsko i zaliczającego lachony) i reszty. "Metale" nie mają nic przeciwko poznawaniu nowych typów rozrywki etc. A ziomy? Prędzej wyśmieją kolesia który wyskoczy z propozycją gry, niż się w to wciągną. *


* oczywiście w całym poście mowa o typowych przedstawicielach obu grup. Sam do żadnej się nie zaliczam, bo lubię słuchać wszelakich rodzajów muzyki.

No nie wiem... ja niby słucham wszystkiego (oprócz metalu), ale przede wszystkim hiphopu i wcale nie jestem zamknięty na nowe formy rozrywki, znam też wielu HHowców których uznałbyś za stereotypowych i większość z nich lubi grywać w RPG, reszta woli siekać w cRPG, ale jak coś to też mogli by pogiercować w "systemy nawijane". Co do metali, to po prostu widać ich więcej bo nie mają raczej co robić, to siedzą w zamknięciu i grają w RPG, podczas gdy HHowcy to w większości skaterzy i jak nie deska to rower czy rolki. Hipohopwcy po prostu wolą zazwyczaj inaczej spędzać czas, bardziej aktywnie niż umysłowo i chyba mają do tego prawo nie sądzisz?

Co do ankiety to nie słucham metalu... Jakoś nie przemawia do mnie ta muzyka i szarpie mi nerwy. Wyjątkiem jest Nightwish, ale to też tylko w kilku sytuacjach. Jeśli już to czysty, stary, dobry rock...
 
__________________
Tańcząc jak tobie zagrają, spraw by grali to co chcesz tańczyć...
Francois de Fou jest offline