Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2007, 19:50   #7
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Dobra, to może i ja dorzucę od siebie pare słów jako przedstawicielka tej najbardziej "mrocznej i zmkniętej grupy metali", którzy lubują się w black i death metalu.
Co prawda, ja te gatunki poprostu bardzo lubię.. a nie reprezentuje jakąś grupę, bo słucham wielu różnych rzeczy - kocham muzykę klasyczną i operę, mam swoje ukochane Soundtracki, przepadam wprost za jezzem i bluesem, nie potrafię życ bez muzyki chóralnej, old school jest bardzo bliski memu sercu, a stary polski rock to muzyka bez ktorej również nie mogłabym się obyć.. Nie wspominając o starym dobrym polskim punku, czy peozji śpiewanej, tudzież Body Countcie i im podobnym..
Więc jechanie sterotypami w moim wypadku nie wiele da.

Dlaczego RPGowcy są utożsamiani z metalami, czy długowłosymi ??
Odpowiedź wydaje mi się prosta - RPGowcy - jest to grupa niszowa, tak jak i metale.. (nie mówie o niu-metalikach) A przynajmniej taką kiedyś była 10-18 lat temu, gdy podręczniki były bardzo trudno dostępne i ogólnie o istanieniu podobnych zabaw wiedzieli tylko "wtajemiczeni", a tymi wtajemniczonymi zazwyczaj byli ludzie tworzacy grupę dziś zwaną old schoolem.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline