Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2013, 19:01   #192
Gortar
 
Gortar's Avatar
 
Reputacja: 1 Gortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputację
Czołem Wodzu
Witaj drużyno.
Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa. Wiele dla mnie znaczą.
Chciałbym ze swojej strony raz jeszcze podziękować wszystkim graczom z którymi przyszło mi dzielić los załogi "Space Dragona II". Gra z wami była bardzo dobrym doświadczeniem i mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy współtworzyć jakiś świat na LI.
Gwoli podsumowania.
Szczerze powiedziawszy klimaty SF a tym bardziej survival horroru były mi niezbyt bliskie. Zdecydowanie bardziej przypadają mi do gustu światy fantasy. Jednak gdy Greku powiedział mi o tym, że TEN Armiel (ten sam od którego ŁEZ DUSZY zaczęła się moja przygoda z LI) ogłasza nabór do sesji dla początkujących nie mogłem nie spróbować. największy problem dla mnie stanowiło zorientowanie się na co sobie mogę pozwolić, jak wygląda taki świat z przyszłości, te wszystkie WKP, skafandry etc. jakoś jednak poszło.
Armielu Twoje cenne wskazówki postaram się zastosować w przyszłości
Ponadto powtórzę się jak i to co mówili moi współgracze. Potrafisz budować napięcie wprost rewelacyjnie. Czytając Twoje posty nigdy nie wiadomo było czego się spodziewać. Widząc odpis od ciebie rosło tętno i czytałem w napięciu co zaraz się wydarzy i czy zginiemy już czy dopiero za chwilę. Wielkie dzięki za te wszystkie emocje i za szanse wspólnego grania.
 
__________________
---------------
Rymy od czasu do czasu :)
Gortar jest offline