Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2013, 16:58   #24
Barthirin
 
Barthirin's Avatar
 
Reputacja: 1 Barthirin jest na bardzo dobrej drodzeBarthirin jest na bardzo dobrej drodzeBarthirin jest na bardzo dobrej drodzeBarthirin jest na bardzo dobrej drodzeBarthirin jest na bardzo dobrej drodzeBarthirin jest na bardzo dobrej drodzeBarthirin jest na bardzo dobrej drodzeBarthirin jest na bardzo dobrej drodzeBarthirin jest na bardzo dobrej drodzeBarthirin jest na bardzo dobrej drodzeBarthirin jest na bardzo dobrej drodze
Miałem dać posta rano, ale zaspałem, dlatego przepraszam za spóźnienie. Rekrutacja zakończyła się i to bardzo pomyślnie. Z początku myślałem, że nie znajdę graczy, ale ilość kart rosła, że tak powiem, wykładniczo
Bez większych wstępów. Karty nadesłało mi 13 graczy.
Oto lista tych, którzy się dostali do sesji (oczywiście alfabetycznie):
Aeshadiv
Blythos
Cattus
Czajos
Ester
Mocny
Satori
Svergrim Kearn Valriksson
SyskaXIII

Jeżeli dobrze liczę to jest to dziewięć osób, czyli bardziej poszedłem w Drużynę Pierścienia, niż gromadkę Yarpena Zigrina, a to dlatego, że poziom kart był w większym, lub mniejszym stopniu wyrównany. Żałuję, że nie mogłem przyjąć pozostałych, ale obawiam się, że nie dałbym rady pociągnąć sesji z tyloma graczami. Dziewięć to i tak dużo
Dziękuję wszystkim, gratuluje Dziewiątce. Za chwilę stworzę komentarze w dziale warhammera. Administrację proszę o zamknięcie wątku, ale tak jutro, żeby każdy zdążył posta zobaczyć.
 
__________________
Ash nazg durbatuluk,
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatuluk,
Agh burzum-ishi krimpatul!
Barthirin jest offline