Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2007, 22:07   #19
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
hm zaczyna mnie to drażnic :P nie jestem na nikogo zła, po prsotu zdaje się że ostatnio coś nie macie weny. uprzedzam że granie w RPG nie polega na łażeniu za drużyną i gapieniu się co inni robią , bo widzę że sytuacja powolutku do tego zmierza (choc tragicznie nie jest ... jeszcze ) Vriess i ostatnio też Avalanche i Waldorff udowodnili że można napisac ciekawego posta "o niczym" jeśli już boicie się brac udział w walce czy nnej akcji (opisują swoje wspomnienia itd...)
Byliście w mieście - co 2 zadanie nie wykonane
odkopywanie skarbu trwa wieki i zero entuzjazmu jak go nie chcecie powiedzcie, przyjdzie troll i go zabierze ;D
dlatego mam pytanie: na jakiego typu misje tak wytrwale czekacie? czy wolicie:
1. misje typu zabij
2. typu znajdź coś
3. typu pogadaj z kimś, zrób coś dla niego
4. typu rozwiąż zagadkę
5. typu uratuj kogoś
6. czy jakie? - tu wpisz własne propozycje.
jestem chetna do dyskusji, nie chce podsuwac wam misji na które jest 0 entuzjazmu. Odpwoiedzi na ankietę (numerek/numerki, propozycje) dawac na moje gg.
 
Almena jest offline