Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2013, 13:05   #297
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Jest post, Kerm i Highlander jako pierwsi awansowali na 2. poziom (nie musicie mi podsyłać kart tylko w co poszliście + wszystkie rzeczy pozostające w Waszym wyborze: umiejętności, atuty, czary i tak dalej, premie i właściwości klasowe sobie dopiszę sam, na pw rzucę).

Co do przedmiotów z rzeczy użytku codziennego macie dowolność. Przedmiotów magicznych sami nie zidentyfikujecie (za mała wiedza, Kerm może zidentyfikować zwoje poświęcając 20 minut na jeden), ewentualnie możecie próbować wykryciami magii i takimi tak (opiszcie tutaj, ja napiszę co udało się wykryć).

Co do wszystkich pozostałych - Audrey i Taar wracają do wioski, tak więc śmiało możecie poprowadzić dialogi i generalnie opisać co robicie aż do poranka oprócz odpoczynku, czy wystawiacie warty i tak dalej. Mój post rozpocznie kolejny dzień na pięknych, niegościnnych pustkowiach Północy .

Ps. Wybaczcie jakość posta ale chciałem koniecznie go skończyć przed wyjściem do dentysty.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline