Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2013, 16:07   #23
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Już odpowiedziałem na PW wszystkim. Jeśli ktoś nie dostał odpowiedzi, niech mi się przypomni. Wymyśliliście całkiem ciekawe techniki. Są na tyle mocne, że będę musiał jednak posłużyć się Almanachem superbohaterów by je ogarnąć. Postaram się jednak byście mieli moce na podobnym poziomie, więc wyreguluje odrobinę część waszych pomysłów i niektórzy z was będą mieli większość mocnych technik, a inni jedne słabsze ale za to ostateczne bardzo mocne.

Puki co dostałem 3 przykładowe karty i jedno pytanie o jutsu, o ile niczego nie pominąłem.

EDIT
Będę wdzięczny jeśli napiszecie mi w dwóch zdaniach, kto tego nie zrobił, na czym polegają wasze techniki. Nawet jeśli jego działanie jest znane dla fanów serialu, to wolał bym mieć pewność, że myślimy o tym samym, lub, że dobrze rozumiem działanie danego jutsu.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 17-09-2013 o 22:18.
JPCannon jest offline