Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2007, 22:33   #102
Diakonis
 
Reputacja: 1 Diakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znany
- Więc jesteś zatem wielkim magiem Rezist, a nie wyglądasz. Nie jestem rzecz jasna magiem o czym dobrze wiesz, ani nie uczęszczałem do szkoły magicznej. Jednak o magii swoje wiem, walczyłem już z takimi co nią władali. Tym co ich łączyło była pewność siebie. Widać że nie jesteś wyjątkiem. Jednak nie chcę się z Tobą kłócić w tak trywialnej sprawie, jesteś czy nie jesteś wielkim magiem. Powiedz lepiej co Cię skłoniło do uratowania naszych uczniowskich tyłków? Teraz daj nam jakieś wyjaśnienia. A w kwesti tej historii Kaili, to całkowicie się zgadzam z Lilly. Dziewczyna ma racje. Nie chce budować swojej przyszłości na wypowiedzi jakiegoś wariata... Chociaż może gdybyśmy coś uzyskali, mogłoby być ciekawie, ale jak na razie ja bym to olał. Lepiej posłuchajmy co Rezist ma nam do powiedzenia. No Panie magu, rzeknij nam jakieś słowo wyjaśnień.
 
Diakonis jest offline