Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2013, 09:48   #10
Mendorian
 
Mendorian's Avatar
 
Reputacja: 1 Mendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Egon Zobacz post
Hmm, ciekawe, ciekawe. Dobre postapo nie jest złe, jak mawiali w starożytnym Rzymie. Pomyślę nad KP, jednakowoż! Sprawdź proszę wstęp. Na początku Henry spogląda ze swojego mieszkania na metropolię Nowego Jorku, widzi helikoptery które zrzucają coś na Londyn. Coś mi tu nie gra

Pzdr.
Zapomniałem dodać ze jego mieszkanie znajdowało się w dużym, wysokim wieżowcu? :3 Swoją drogą osoby które wysłały mi kartę dostaną krótkiego wstępniaka na PW. Ps: Zastrzegam sobie prawo do braku realizmu niekiedy - na potrzeby gry więc proszę się nie zdenerwować jeżeli spodziewacie się 100% realistycznego postapo. Mam nadzieję ze 80% starczy. Do tego dodam ze zapominam o interpunkcji lepiej byście wiedzieli czego się spodziewać.
 

Ostatnio edytowane przez Mendorian : 19-09-2013 o 09:53.
Mendorian jest offline