Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2013, 21:36   #2070
azakarsan
 
Reputacja: 1 azakarsan ma wspaniałą przyszłośćazakarsan ma wspaniałą przyszłośćazakarsan ma wspaniałą przyszłośćazakarsan ma wspaniałą przyszłośćazakarsan ma wspaniałą przyszłośćazakarsan ma wspaniałą przyszłośćazakarsan ma wspaniałą przyszłośćazakarsan ma wspaniałą przyszłośćazakarsan ma wspaniałą przyszłośćazakarsan ma wspaniałą przyszłośćazakarsan ma wspaniałą przyszłość
Witam was wszystkich.

W internecie ostatnio korzystam głównie z nicku azakarsan, ale często pojawiałem się z różnymi nickami zależnie od zajawki. Mam 23 lata, i skromne doświadczenie w RPG. Głównie w systemie DnD, graliśmy w to stałą grupą przez całe liceum. Ale jako leniwa grupa defacto tylko nasz MG znał dokładnie system (mieliśmy dwóch etatowych mistrzów, uwielbiających to zadanie co jak wiadomo robiło z nich naprawdę świetnych mistrzów). Mimo, że było to bardzo uproszczone DnD, sprawiało mi ogromną radochę z grania.
Później przyszły studia, które zabrały mi jakikolwiek czas przez co odpadłem z grupy. Teraz jednak mam go trochę więcej i chcę spróbować swoich sił ponownie w DnD, ale mam też ochotę wypróbować Warhammera i coś postapokaliptycznego.
Dodam, że na forum trafiłem zupełnie przypadkiem, chyba ktoś na innym forum coś wspominał o Was.
W każdym razie mam nadzieję, że spędzę z Wami wiele zabawnych godzin
 
azakarsan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem