Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2013, 00:17   #394
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację
There goes my smile...

No cóż, Aniołowie. Była pierwszą sesją PBF, która trwała dla mnie dłużej niż pół roku. Przykro mi się z nią żegnać, ale nie jest to moja decyzja. -2- byłeś cudownym MG i cieszę się, że cię poznałem w sieci jak i w realu.
Co do Ceserii uwierz mi jej koncept był w ciągłej modyfikacji jak wszystko co robię, ale przeważnie są to zmiany na lepsze (Obecnie staram się wymyślić Lore Bestii dla Dark Eldarów, które będą pełniły rolę anti-aircaft (RIP AND TEAR), jak i oblężniczą. Nie pytajcie, jestem dziwny).
Cieszę się też, że poznałem was wszystkich, cudownie się z wami grało i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze na sesji Zell kiedy ta się pojawi, ciebie to też dotyczy -2-.
Pozdrawiam wszystkich i życzę sukcesów w przyszłych przedsięwzięciach.
A teraz wybaczcie idę popłakać w kącie.
 
__________________
Mother always said: Don't lose!
Seachmall jest offline