Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2013, 01:28   #395
necron1501
 
necron1501's Avatar
 
Reputacja: 1 necron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodze
Więc koniec nadszedł.
Najdłuższa, najbardziej epicka, najbardziej zajebista i najbardziej poplątana w jakiej brałem i prawdopodobnie kiedykolwiek będę brał udział sesja. Sesja, która udowodniła, że google doc ma niesamowity potencjał, który potrzebuje trochę serca i zgrania. Pierwsza prawdziwie epicka sesja na LI w mrocznym świecie wh40k.
Weird, przeszedłeś samego siebie, a mówię to z pozycji osoby która znała Cię sprzed tej sesji. Rozmachem zasługujesz na Pulitzera za scenariusz. I wciąż nie wiem, jaki przewidywałeś koniec Nie mam się zamiaru z Tobą żegnać, bo to nie jest me ostatnie słowo! See ya on gg.
Wyznawcy prawdziwej wiary: naprawdę żałuję, że nigdy nie zdołaliśmy utrzymać się w postaci grupy, ten świat by zadrżał przed nami. Lecz nic straconego! Kolejna sesja czeka aby nią zawładnąć!

Dzięki z głębi serca za wspólną grę, rozmowy o niczym w środku nocy i tworzenie tej powalającej historii.

Nigdy nie powstanie coś równie wielkiego, choć będą się starali.

Blood for the Blood God, hail the true God!

necron out.
 
necron1501 jest offline