Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2013, 13:56   #112
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Przepraszam was (szczególnie MG) za brak mojego posta w ostatniej kolejce. Dzisiaj w nocy wysyłałem do Campo deklarację, a posta dałem dopiero teraz. Po prostu wolałem się spóźnić niż zajechany po pracy, zmęczony psychicznie i fizycznie pisać coś na szybko z czego sam bym wcale zadowolony nie był. Mam nadzieję, że po tym jak się wyspałem post wygląda lepiej niż by wyglądał wstawiony o 3.00 w nocy. Są w nim wydarzenia z kolejki wcześniej i tej obecnej. Oczywiście zapraszam na DOK, gdzie zaraz zapodam dialog Berta z Erykiem i Jostem (nimi dwoma na 100%) oraz każdym kompanem, który zechce z nim gadać (Arno, Gotte).

Będzie tam informacja czego się dowiedział i plan jak jego zdaniem można to rozegrać. Byłoby świetnie gdyby wypowiedział się każdy z BG. MG świetny post i bardzo fajnie, że dałeś harmonogram wydarzeń w komentarzach. Pomocnym to jest niezwykle.
 
Lechu jest offline