Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2013, 10:30   #396
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
Dzięki za grę wszystkim. -2- nie masz za co przepraszać, widocznie tak musiało być a i tak w tym krótkim czasie nieźle się ubawiłem. Nie każdy ma okazję do tego aby ledwo zacząć sesje i od razu zostać wrzuconym pod ostrzał. Dodatkowo wszystkie przygody, które mnie po drodze spotkały były niezłym wysiłkiem, ciągle w głowie mi siedzą sytuacje jak cały dzień siedząc u dziewczyny się zastanawiałem "co tu do cholery teraz zrobić żeby mnie nie zabili".
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
SyskaXIII jest offline