Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2013, 12:06   #105
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
No to teraz już oficjalnie: dziękuję wszystkim za grę i całkiem fajną sesję, przynajmniej z mojej perspektywy.

Alethe oczywiście od samego początku była "tą złą" i Irrlicht miał zadanie jakie miał. Nie miejcie do niego żalu, w końcu jego postać też za to zapłaciła ostatecznie.
Starałem się, by siły były wyrównane. Odjąłem jednego pomagiera Alethe po tym jak zginęła Irina. Prawdę mówiąc, nie spodziewałem się, że będziecie tak ufni. Irrlicht dobrze wykorzystywał wypracowaną przez siebie inicjatywę. Czarodziej, którego ogłuszył, był największą szansą na odkrycie jej tożsamości. Ale dawałem i inne poszlaki, zresztą sam Irrlicht także. Stało się jednak jak się stało.

W sumie jest to 3 sesja, którą prowadzę z "ukrytym złym" w drużynie graczy. Powiem Wam, że to 3 sesja, którą taki gracz "wygrywa".

Dziękuję raz jeszcze i zapraszam do ewentualnych następnych moich rekrutacji, choć w najbliższym czasie żadnej nie przewiduję jeszcze. Takiej sesji jak ta nie powtarza się zbyt często, więc tym razem może nie będę tak żądny krwi Waszych BG.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead

Ostatnio edytowane przez Sekal : 26-09-2013 o 12:08.
Sekal jest offline