Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2013, 22:53   #21
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Ja bym pisał otwarcie, bo poplątamy się. Każda grupa będzie miała "tajne" forum (lub coś w tym stylu) dla swoich taktyk, MG stanie się czymś w rodzaju pośrednika między grą na tajnym forum (lub czymś w tym stylu), a grą w sesji właściwej. Nagle zaczną się dziać rzeczy, o których połowa graczy nie będzie miała pojęcia, skąd się wzięły, co wprowadzi tylko zamieszanie, a frajdy jakiejś mega nie będzie z realizacji takiego "tajnego" planu.

Każdy jest chyba w miarę ogarniętym graczem i wie jak się odgrywa postaci, i widzi różnicę między swoim zakresem wiedzy o poczynaniach innych, a zakresem wiedzy swojego bohatera. Poza tym, dajmy na to, jak ja napiszę posta, że schowałem się w szafie z wymierzoną w drzwi kuszą, a gracz piszący posta po mnie wykaże się jakimś talentem jasnowidzenia i całą swoją uwagę skupi na owej szafie, ba nawet może ją zaatakować, to będzie to tak grubymi nićmi szyte, że zaraz podniesie się lament. MG też widzi takich spryciarzy. Także nie ma się co czaić, moim zdaniem lepiej jest mieć całą historię w jednym miejscu, bo niektórzy (jak na przykład ja sam), mają frajdę z czytania postów graczy dla samego czytania :P i nie wykorzystuję tej wiedzy, żeby moja postać była jakaś "bardziej lepsza, bo ja przecież muszę być najwspanialsiejszy".

Moje zdanie.
 
Mortarel jest offline