Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2013, 19:40   #103
Plomiennoluski
 
Plomiennoluski's Avatar
 
Reputacja: 1 Plomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputację
Deklaracje do walki dobra rzecz (obojętnie czy w docu czy w komentarzach, byle były) ja się ich będę z chęcią trzymał, przy tej ilości osób niekoniecznie naciskając na rozpiskę fabularną. Osobiście nieco przez urlop wypadłem z rytmu, bardziej chodzi mi tu o fabularny niż zaglądanie do doca i ogarnianie reszty mi tu chodzi, ale myślę że się dam radę ponownie w to wczepić.

Dużo nas, to prawda, ale to nie przeszkadza za specjalnie z tego co widzę (są może drobne problemy przy zgraniu walki itp. ale ogólnie nie jest źle). Problemem może być ewentualnie zgranie się w czasie gry gdzie kto jest. Na razie tego nie widać i się za specjalnie nie dzieje, ale chodzi mi o uniknięcie kwiatków z serii: X tkała dookoła ogniska misterną nić srebrnych nut, kiedy Y siedzi w całkowitej ciszy tuż przy ognisku jednocześnie rozmawiając z Z na temat trupów z wyraźnymi znamionami niehonorowego dobicia.

Nu, to tyle ode mnie, mam nadzieję że jest konstruktywnie, ostatnio jak sprawdzałem Autumn nie byłem

Czekam na tego posta, chcę się w końcu dowiedzieć co zmalowali
 
__________________
Wzory światła i ciemności pośród pajęczyny z kości...
Plomiennoluski jest offline