Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2013, 15:49   #31
homeosapiens
 
homeosapiens's Avatar
 
Reputacja: 1 homeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetny
Może jakiś update? Kiedy zaczynamy? Jak się mają sprawy?

Najbardziej mnie interesuje w sumie kwestia twierdzy. Z tego co zrozumiałem miała być to sieć twierdz? W mojej historii tak jest to opisane. W gruncie rzeczy mamy pięciu panów twierdzy, więc i twierdz powinno być 5. Status "członka rady" raczej Marcusa i Liriel nie zadowolą .

Pozdro wszystkim.

No i jeszcze mała propozycja, dla zabicia nudy. Krótkie przedstawienie postaci. Jednozdaniowe, czy dwuzdaniowe, żeby nie zabierać sobie funu z pisania pierwszego posta.

Marcus jest kapłanem Azutha, który pochodzi z plemienia barbarzyńców, synem i dziedzicem wodza, uprzednim przywódcą grupy awanturników, która zajmowała się ściganiem wyjętych spod prawa. Podróżuje z żoną Liriel,byłą członkinią wspomnianej grupy, która jest mistrzynią sztuk tajemnych i zna się na bardzo wielu rzeczach.
 
homeosapiens jest offline