Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2007, 17:24   #108
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
- Kurwa! - krzyknęłam z całych sił i kopnęłam bezwładne ciało barda. Był to bardziej rezultat bezsilności i wściekłości niż tego, że nie mogłam sie nad nim poznęcać.

Zaraz potem ruszyłam szybkim krokiem przez salę odrzucając sztylet na podłogę i wyciągając miecz. Starałam się nie kierować swojego wzroku na martwego sokoła, przysporzyło by mi to tylko więcej bólu. Pchnęłam drzwi i wyszłam na dwór pozwalając by krople deszczu zmywały krew z moich rąk. Nie myślałam trzeźwo, nie wiedziałam co się właściwie tutaj stało. Rozejrzałam się i ruszyłam w ślad za tancerką, jak najszybciej, by deszcz nie zmył wszystkich śladów. Musimy sobie poważnie porozmawiać, a jak nie będzie chciała rozmawiać to cóż, sprawdzi się stara zasada: najpierw bij potem pytaj.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline