Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2013, 20:21   #29
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Poprawiłem listę przyjętych graczy. Bardzo przepraszam za błąd. Sznycelek, nadal też czekam na Twoją propozycję postaci Niestety na podstawie chęci wzięcia udziału nie mogę zaklepać miejsca.

----------------------------------------------------------------------------
Araven, noboto, wysłałem wam już koncept mechaniczny działania waszych jutsu. Podesłałem wam już też pewną nagrodę dla graczy w mojej sesji Proszę o jej dalsze nie rozsyłanie, mam nadzieję, że wam się spodoba. Reszta graczy też ją otrzyma gdy już opracuję z nimi jutsu i ogólne statystyki. Jutro przejże jeszcze raz wasze KP żeby ostatecznie potwierdzić czy wszystkie statystyki są już dobrze rozłożone.

Seinosuke jeszcze jedna osoba poza Tobą jest chętna, więc czekam tym bardziej na szybkie podesłanie KP by móc zacząć.

--------------------------------------------------------------------------
Rock też już otrzymał swój prezent Brilchan daj mi znać którą postać w końcu wybierasz, żebym mógł opracować dla niej mechaniczną stronę jutsu i podesłać Ci upominek.

--------------------------------------------------------------------------
Opracowuję techniczną stronę kolejnych jutsu...powiem szczerze, że w waszym wydaniu gdybyście mieli zrobić Chidori dla swojego bohatera, to na 100% powodowała by masowe zniszczenia, wzbijała kulę oślepiającego światła, powalała wszystkich w okolicy 50 metrów i dawała kontrolę nad świeżo zabitym wrogiem jako zombie Będę musiał trochę przyciąć niektóre techniki.
---------------------------------------------------------------------
Małe sprostowanie dla wszystkich, bo chyba zbyt nie jasno opisałem wam kwestię pieczęci. Jeśli chodzi o ich wykonywanie, to nie malowanie farbą po ścianie, tylko mazanie czegoś na kształt "runów" własną krwią, jak przy technikach przywołania.
------------------------------------------------------------------------
Jeśli do jutra nie otrzymam postaci Seinosuke to Sznycelek zostanie z automatu przyjęty na ostatniego gracza.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 30-09-2013 o 22:16.
JPCannon jest offline