Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2013, 22:06   #8
VIX
 
Reputacja: 1 VIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumny
Na LI zjawiłem się kilka miesięcy temu... właśnie po to by grać, no tak, 'w horror'. W tamtym czasie, w dziale horroru było bardzo cicho i ponuro, czyli tak jak być powinno właściwie, ale by nie było tam nawet jednego cienia czy dreszczu? To było bardzo smutne. Tak też właśnie udałem się do innego działu i osiedliłem w nim na dobre... no, no, ale do rzeczy. Jestem fanem horroru, i choć czasu mi na prowadzenie sesji, w dziale horroru, czy nawet grę nie wystarczy, w łańcuchu ciągłych obowiązków, to...

... za zgodą Armiela, jako że jest to jego osobisty konkurs, ja nagrodami - niespodziankami, obdaruję MG i gracza, którzy zajmą miejsce drugie. Oczywiście nie chcę oceniać sesji czy graczy w tym konkursie, a jedynie dołożyć cegiełkę do rozwoju działu który bardzo lubię. To tyle... aż strach się bać.
 
VIX jest offline