Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2013, 09:43   #30
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Ok więc decyzja jest następująca. Otrzymałem ostatnie karty i obie podobają mi się w podobnym stopniu, jak i obie postaci były by ciekawym elementem dodatkowych w grze. Postanowiłem więc, że tak Seinosuke jak i Sznycelek zostają przyjęci jako pełnoprawni gracze do sesji. W związku iż będzie was aż 6 i, że macie dość wysoki poziom, mocne jutsu i w ogóle, nie liczcie na słabych przeciwników Ostrzegam też, że wasza śmiertelność może być również wyższa niż można spodziewać się po serialu. Liczę na to, że do końca sesji dożyje chociaż z 2 graczy. Pamiętajcie też, że większość z was ze sobą pewnie będzie konkurować. Nawet będąc z tej samej wioski, nie musicie ani trochę się lubić i szanować, także zobaczymy czy i sami się nie powybijacie Rekrutacja do zamknięcia. Wybaczcie, że całość tak długo trwa ale wszystko się na to składa po trochu. Postaram się jak najszybciej opracować z wami KP do końca i zaczynamy. W razie problemów będziemy próbowali zgadać się na gg żeby trochę to wszystko przyśpieszyć. Dziękuję wszystkim chętnym za zainteresowanie sesją i zachęcam do wzięcia udziału w następnej gdy tylko takowa się pojawi
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline