Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2013, 17:28   #266
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Oki, czas na decyzję.

Zważywszy na to, że od ostatniego postu MG minęło półtora tygodnia, a 5 dni od mojego zapytania w sprawie dalszego zaangażowania graczy, uwzględniając jednego, który odpisał i kolejnego, który deklaruje udział po uzyskaniu wyjaśnień od MG, a jeszcze kolejny sugeruje zakończenie zabawy (co przy liczbie 9 graczy oznacza, że pozostała piątka nawet nie raczyła zajrzeć do sesyjnych komentarzy...) postanowiłem bez złości, ale i bez żalu dać sobie spokój z ciągłym poszukiwaniem oznak życia w tym temacie i wrzucić zamieszkujące mój dysk twardy materiały do sesji do katalogu "Sesje RPG" z adnotacją "Niedokończone"...

(zdanie złożone o długości 1 kilometra... )

Na koniec chciałbym podziękować za wspólną zabawę i wyrazić nadzieję spotkania się kiedyś/gdzieś w bardziej sprzyjających graniu okolicznościach.

Pozdrawiam!
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline