Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2013, 00:14   #1
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
[Komenterze] Biwak

Witajcie panowie oraz wszyscy zaglądający
Temat zakładam ale nie wiem czy się nam przyda do czegoś poza przywitaniem się. To się jednak okaże już w trakcie gry.
Sytuacja w poście jest chyba jasna i nie wymaga komentarza.
Wasze postacie znają się już dobrych kilka lat wiedzą tyle ile sobie nawzajem opowiedziały. Znacie trochę swoje charaktery i styl bycia.

Kilka zasad które wydaje mi się upraszczają zabawę.

1. Piszemy w 3 osobie.
2. Dialogi piszemy kursywą.
3. Post raz na 3 dni, chyba że inaczej będzie napisane w tym dziale. (Jeśli gracz nie może wyrobić się, proszę o wiadomość w innej sytuacji, uznaje, że postać stała i się patrzyła, bądź wykonywała podstawowe czynności, które też opisze w moim poście)
4. Pamiętajcie, że w sesji gracie swoją postacią, a tutaj jesteście graczem. Więc nie przenoście sporów z sesji do komentarzy
5. Avatary proszę wstawiać samemu, ale ograniczyć ich szerokość do max 200 pikseli.

Po za tym proszę wszystkich o opis w swoim pierwszym poście:
*wyglądu postaci
*tego co robi

Wszelakie pytania i zażalenia tutaj

Zatem do postów.

P.S.
Uznałem, że samochód VW T4 Transporter, który to dość często się psuje z zapasowym kanistrem paliwa należy do postaci najbardziej cierpliwej czyli Piotr Wierzbowski
 

Ostatnio edytowane przez Inferian : 06-10-2013 o 00:26.
Inferian jest offline