Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2013, 12:29   #3
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
Tadem zrobił minę jak by właśnie został wywołany przez nauczyciela do odpowiedzieć. Jednak wziął głęboki wdech i zaczął opowiadać.
- Widzisz to miejsce, nazywamy je Doliną miało jednego bohatera. Za jego czasów było to dobre miejsce do życia. Jednak jak zawsze wszystko co dobre musi się skończyć. Skąś, nawet ja nie wiem skąd pojawił się mroczny czarodziej o mocy o wiele większej nisz moja własna. Właście jestem przy nim jak płomyk świecy przy słońcu. Udało się mu pokonać Bohater, uwięzić go i systematycznie wyludniać Dolinę przy pomocy magi i osiągniętych z mrocznego wymiaru potworów. To naprawdę upiorne istoty. Mnie samemu zajęło lata opracowanie zaklęcia by sprowadzić pomoc. Jestem całkiem świadom że sam skończył by jako malownicza girlanda z krwi i flanków gdybym w pojedynkę usiłował go uratować sam.
Co do samego bohatera... ma na imię Hero. Tak wiem, mało twórcze. Posiada moc dowolnego kształtowania swojego ciała, co jest całkiem skuteczne. W jednej chwili może być potężnym smokiem, a w drugiej jeśli musi małą myszą.
Wracając do mojego problemu. Mniej więcej wiem gdzie Mroczny przetrzymuje Hero. To jest w Błękitnym Pałacu ładnych kilka dni drogi stąd. To jak, pomożesz mi?

Młody mag uśmiechnął się błagalnie nerwowo wyłamując sobie place.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!

Ostatnio edytowane przez Dragor : 06-10-2013 o 18:29.
Dragor jest offline