Wątek: Sędzia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2007, 23:39   #124
Tamriel
 
Tamriel's Avatar
 
Reputacja: 1 Tamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputację
- Nie wińcie mnie za tą ingerencje, jak wiecie on ma specjalne zadanie. Nie mogę odmawiać mojej pani. Ona zna przyszłość. Jeszcze będzie mieli zapewne okazje się z nim zmierzyć. Rozumiem wasze rozwścieczenie. Rozumiem was całkowicie, bo sam zanużyłbym ostrze w jego piersi. Jednak on musi jeszcze żyć, jego los się nie wypełnił tak jak i wasz. Wasza trójka robi postę... jednka.
Zwrócił się do Alexa i Neferi.
... wy nie potraficie się zgrać, wiem, że nie macie porywczej natury i stoicie na uboku, mimo wszystko wasz głos równierz się liczy i nie możecie uciekać od problemów. Brak reakcji z waszej strony jest dla drużyny obciążeniem, bo nie wiedzą jakie macie zamiary. Musicie się w końcu opowiedzieć czy jesteś z resztą czy macie zamiar w ogóle nie ingerować. EsQeuro był waszym pierwszym testem. Cześć z was go zaliczyła.
Nathaniel zamyśl się.
- Pamiętajcie, że im mniej ingeruje w wasze sprawy, tym bardziej jesteś godni bycia wybrańcami. Bywajcie.
Prześwitująca mgła okryła Nathaniela, po czym nie było po nim śladu.

Chłopi patrzyli się na was jak na bogów. Ich wzrok stanął w miejscu. Nie wiedzieli co tak naprawdę się stało. Byli w szoku, będą świadkami pojawienia się dziwnej postaci.
 
__________________
Yami yori mo nao kuraki mono, Yoru yori mo nao hukaki mono Konton no umi yo, tayutoishi mono, konjiki narishi yami no oo Ware koko ni nanji ni negau, ware koko ni nanji ni chikau Waga maeni tachifusagarishi subete no orokanaru mono ni Ware to nanji ga chikara mote hitoshiku horobi o ataen koto o! Giga Sureibu!
Tamriel jest offline